MESTSKÝ PODNIK SLUŽIEB
SPIŠSKÁ NOVÁ VES

MEPOS POMÁHA PRI REKONŠTRUKCIÁCH AUTOBUSOVÝCH ZASTÁVOK V NAŠOM MESTE

Súčasťou postupného skrášľovania a zveľaďovania nášho mesta sú aj rekonštrukcie autobusových zastávok, na ktorých sa môžeme podieľať. Sú neodmysliteľnou súčasťou života Novovešťanov, či už ako čakacie miesto na autobus, alebo ako úkryt pred zlým počasím. Mnohí sme sa v nich ako deti stretávali a vysedávali na lavičkách s partiou, alebo s frajermi a frajerkami. Na autobusových zastávkach sa vídame so susedmi, kamarátmi, spolužiakmi, kolegami, kým spolu zaspatí a strapatí čakáme na linku do školy alebo na rannú zmenu. Čakáme na ten správny spoj, aby nás odviezol na nákup, na návštevu, za zábavou a unavení, s plnými taškami, alebo podnapití sa nevieme dočkať, kedy už konečne nastúpime a ulovíme pre seba miesto na sedenie cestou späť domov.

Bohužiaľ, autobusové zastávky priťahujú aj vandalov, čo sa podpísalo na mnohých z nich. Dúfame, že po rekonštrukciách a opravách vydržia nepočmárané a nezničené čo najdlhšie.

Zároveň žiadame o pochopenie, ak sme sa zatiaľ nedostali k autobusovej zastávke na vašej ulici. Všetko však evidujeme a budeme postupovať tak, aby sme technicky aj personálne krok po kroku popri iných prácach zvládli všetky potrebné opravy autobusových zastávok. V našom meste ich máme v počte 98, či už ako nástupné ostrovčeky, ostrovčeky v rámci chodníka, s prístreškami rôznych materiálov a tvarov.

https://www.snv.sk/archiv?video=200305-1

 


«
»