MESTSKÝ PODNIK SLUŽIEB
SPIŠSKÁ NOVÁ VES

ROZŠIRUJEME NAŠE SLUŽBY: Získali sme práčovňu a čistiareň

Využili sme skvelú príležitosť expandovať do ďalšieho odvetvia. Keď sa už staráme o čistenie mesta, prečo sa nepostarať aj o čistotu textílií? Navyše, MEPOS neustále zveľaďujeme a rozširujeme, aby sme občanom mohli poskytovať viac služieb. S tým je spojené aj vytváranie a udržiavanie pracovných miest. Sme radi, že vám môžeme odprezentovať  PRÁČOVŇU A ČISTIAREŇ MEPOS SNV, v ktorej ponúkame firmám a širokej verejnosti pranie a čistenie odevov, bielizne, bytového textilu a taktiež profesionálne žehlenie.

V čase od 6:00 do 16:30 sme pre vás k dispozícii na adrese Jánskeho 1 /za tenisovým areálom, vedľa Nemocnice s poliklinikou/. Profesionálne vyčistíme váš oblek, kabát, šaty, košeľu, nohavice… . Vyžehlíme posteľnú bielizeň. Kvalitu zaručujeme profesionálnymi postupmi a vybavením, pretože spolu s časovou flexibilitou je to to najdôležitejšie pre spokojnosť zákazníka.

V prípade záujmu a akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na telefónnych číslach:

0905 277 382, 0940 603 766

alebo e-mailom: pracovna@mepos.sk

Zabezpečíme ekologické čistenie a pranie, čím zároveň predĺžime životnosť vašich textílii.

Takže ak vlastníte chatu, penzión alebo hotel, prevádzkujete wellness alebo fitness centrum, zabezpečujete cateringové služby alebo vlastníte reštauráciu, radi sa staneme vašim spoľahlivým partnerom pre starostlivosť o vašu bielizeň.

  • Pranie nemocničnej bielizne
  • Pranie a žehlenie hotelovej a gastro bielizne
  • Pranie a žehlenie pre wellness a spa
  • Pranie a žehlenie reštauračného textilu
  • Pranie a žehlenie tvarovanej bielizne
  • Pranie a čistenie pracovných odevov

 

A aby sme nezabudli, našou prednosťou je individuálny prístup k zákazníkovi. Vaša bielizeň je praná samostatne a pred samotným praním, počas žehlenia a taktiež pri balení prechádza kontrolami kvality. Našim klientom ponúkame taktiež službu odvozu a dovozu čistej bielizne.

 

PRÁČOVŇA A ČISTIAREŇ


«
»